İletişim | 0 266 373 09 99 | 0 544 661 17 86 |

Eviniz ve İşyeriniz Akıllı Alarm ile Güvende

21 Haziran Perşembe, 2018
 

Biges 365 Akıllı Alarm Çözümleri

Eviniz ve İşyeriniz için Benzersiz bir Güvenlik Anlayışı ile Tanışın

Dünya markası Bosch kalitesiyle geliştirilen Biges 365 Akıllı Alarm sistemleri, evinizde ve işyerinizde yaşanabilecek birçok olumsuz duruma karşı her zaman hazırlıklı olmanızı, güvenli ve konforlu bir hayata kavuşmanızı sağlar. Geleceğin Teknolojisi Biges 365 Akıllı Alarm Sistemleri'ne tüm Türkiye'de Biges 365 çözüm ortaklarından satın alarak veya kiralayarak aynı hizmet standardında sahip olabilirsiniz.

Hırsızlık
Ev veya işyerinize izinsiz yapılan girişler söz konusu olduğunda, mobil uygulama üzerinden anında bilgilendirilir, Biges 365 Alarm Merkezi operatörleri de öncelikle sizden onay alarak ihtiyacınız var ise Emniyet güçlerini yönlendirir ve gereken müdahalenin yapılması sağlanır.
Sağlık
Gerçekleşebilecek acil sağlık durumunda hangi numarayı arayacağınızı düşünmenize gerek kalmaz. Yalnızca alarm paneli tuş takımında ilgili tuşlara basmanız yeterli. Biges 365 Alarm Merkezinin uzman operatörleri, acil sağlık yardımı almanız için gerekli yönlendirmeleri yapar.
 
Yangın
Alarm sisteminizin kurulu olduğu mekanda oluşabilecek yangın tehlikesi durumlarında, tuş takımı üzerindeki yangın tuşlarına basarak Biges 365 Alarm Merkezine acil durum sinyali gönderebilirsiniz. Bu sayede adresinize anında itfaiye yönlendirmesi yapılması sağlanır.
Panik
Herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile gönderebileceğiniz özel bir panik sinyalidir. Panik butonu veya tuş takımı üzerinden gönderdiğiniz panik sinyali, operatörlerimiz tarafından öncelikli olarak değerlendirilir ve derhal Emniyet güçleri yönlendirilir.
Gaz Kaçağı
Evinizde veya işyerinizde ilgili dedektörlerin yerleştirildiği ortamlarda gaz, duman veya ısı algılaması halinde devreye giren bir hizmettir. Alarm sisteminizden gelen acil durum sinyali ile birlikte, operatörlerimiz öncelikle size, daha sonra ilgili birimlere haber verebilir.
Su Baskını
Su baskın dedektörlerinin su seviyesinin, istenilen düzeyin üzerine çıkması durumunda, alarm sisteminiz tarafından Biges 365 Alarm Merkezine bir sinyal iletilir. Uzman operatörlerimiz durumu değerlendirerek size bilgi verir ve olaya en kısa sürede müdahale edilmesi sağlanır.
 

 
 
 

Siz de Geleceğin Teknolojisi Biges 365 Akıllı Alarm Sistemi'ne Sahip Olun.

Akıllı Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin

Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı alarm sisteminizi mobil uygulama üzerinden uzaktan aktif hale getirin, devre dışı bırakın ve dilediğiniz gibi yönetin.

 

Aktif Edin, Devre Dışı Bırakın, Yönetin

Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Seçilebilir Anlık Bildirimler

Alarm sisteminiz size her durumu anlık bildirim olarak gönderebilir. Kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durum anında cebinizde. Üstelik hangi bildirimleri almak istediğinizi uygulama üzerinden siz seçin.

Evinizi Akıllandıran Özellikler

Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Akıllı alarm sistemini Biges 365 Cloud üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak doğrulayın.

Panik Butonları

Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırın ve tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırın. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edin.

Tüm Güvenlik Sistemleri Tek Uygulamada

Alarm sisteminizin yanı sıra güvenlik kamera, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sisteminizi ve entegre edilen 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edin ve yönetin.
 

 
 
 
 
 
 
 

Neden Biges 365'i Tercih Etmelisiniz?

Ev veya işyerinizin güvenliği için Biges 365'i tercih ettiğinizde yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışabilen, performansı test edilmiş Bosch teknolojisine ve sürekli geliştirilen akıllı bir alarm sistemine sahip olursunuz.

Üstün Bosch Kalitesi
Biges 365 hırsız alarm çözümlerinde, dünyanın güvendiği, kalitesi ile kendini ispatlamış Bosch Hırsız Alarm Sistemleri kullanılır.
Cazip Fiyatlar
Dünya markası Bosch Akıllı Alarm Sistemlerine, ihtiyacınıza yönelik Biges 365 hizmet paketlerini seçerek cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olursunuz.
Türkiye'nin Her Yerinde
Biges 365 ürün ve çözümleri eğitimlerini tamamlamış yetkili satış ve teknik servis noktaları üzerinden tüm Türkiye'de, aynı hizmet kalitesinde sunulur.
 
Akıllı Güvenlik Çözümleri
Biges 365'in akıllı alarm teknolojileri ile sisteminizi mobil uygulama üzerinden yönetir, tüm durumlardan anlık bildirimler ile haberdar olursunuz.

Bulut Teknolojisi
Biges 365, hırsız alarm, güvenlik kamera, yangın alarm, araç takip, geçiş kontrol, otomasyon sistemlerini tek uygulamadan yöneten, eşsiz bulut teknolojisine sahiptir.
Uçtan Uca Çözümler
Biges 365'de Ev veya işyerinizde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık ve gasp gibi tehditlerine karşı 7/24 güvenlik çözümleri sunulur.
 


 

Tüm Sistemleriniz Bir Arada, Tek Bulut Altyapısında!

Güvenliğiniz ve konforunuz için tüm sistemlerinizi tek noktadan izlemenizi, kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan eşsiz bulut tabanlı teknoloji ile tanışın.

 • Hırsız Alarm
 • Yangın Alarm
 • Kamera Sistemi
 • Geçiş Kontrol
 • Mobil Takip
 • Akıllı Otomasyon

Biges 365 Cloud'un benzersiz bulut altyapısı ile tüm güvenlik ve konfor çözümlerinizi, ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden, isterseniz akıllı telefonunuzdan kolayca yönetin.

Yazılımlar

Alpemix

TeamWiever

Cms Yazılım

BLW Client

BLW Player

Klavuzlar

Sambapos

Sambapos Mobile Client

 

Blog

19
Ara2016

Bullwark Panoramik VR Kameralar ile...

Farklı Görüntüleme Modları Bullwark VR kameralar,  fisheye lens 360 derece görüntüleme özelliği sayesinde tüm açıların gözünüzün önünde olmasını...

19
Ara2016

Aracınız Yollarda, Siz 365 Gün...

Yeni Bir ArayüzBiges 365 Mobil Takip uygulamasının yeni arayüzü ile tüm takip sistemlerinizi izlemek artık çok daha...

08
Şub2017

Sosyal Alarm

Sosyal Alarm Projesi, belirli bir yaşın üzerinde olan, fiziksel olarak yardıma ihtiyaç duyan ve evde tek başına...

18
Şub2017

Parola Geçerlilik Süresini Devre Dışı...

Parola Geçerlilik Süresini Devre Dışı Bırakmak veya DeğiştirmekWindows varsayılan olarak her kullanıcı şifresi için (Güvenlik gerekçesi ile)...

28
Şub2017

SambaPos Restaurant Çözümleri

Gelişmiş Özelliklerle Tanışın İşinizi Kolaylaştırmak ve Daha Güvenli Hale Getirmek İçin Çalışıyoruz.

26
Eyl2017

Outlook Çince Oldu ...

Geçtiğimiz günlerde Windows'a gelen bir güncelleme sonrasında Microsoft Office 2007 kullanıcıları ilginç bir durumla karşı karşıya kaldı....

06
Eki2017

LİSANS SAĞLAYACAK KULLANILABİLİR BİR UZAK...

Lisans sağlayacak kullanılabilir bir uzak masaüstü lisans sunucusu olmadığından Server 2012 Çözüm

25
Eki2017

Çocukların internet ve bilgisayar kullanımını...

    Bunun için elinizdeki Windows programı oldukça yeterlidir. Bunun hiçbir ek ücret ödemeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha sonra ki...

22
Ara2017

Disk denetleyicisinin bilgisayarın BIOS’unda etkinleştirildiğinden...

indows bu diske yüklenemez,  Disk denetleyicisinin bilgisayarın BIOS’unda etkinleştirildiğinden emin olun Hatası Kesin Çözümü “Windows bu diske yüklenemez.Bu...

25
May2018

Biges 365 - Okul Yolu...

Biges Okul Yolu ile Velilerin İçi Rahat! Tamamen Biges Mühendisleri tarafından geliştirilen Biges Okul Yolu uygulaması ile öğrenci...

Hizmetlerimiz

 • Kamera Sistemleri
 • Alarm Sistemleri
 • Network Sistemleri
 • Yazılım
 • Araç Takip Sistemleri

Körfez

   servis (@) korfezbilisim.com.tr

0 544 661 1786
0 266 373 0999
 Ziraat Bankası Arkası

Adres Tarifi

Körfez Bilişim Hizmetleri ve Güvenlik Sistemleri